Αθήνα

διεύθυνση
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Aντιπροσωπεία στην Ελλάδα Μουρούζη 8 10674 Αθήνα Ελλάδα
προσέγγιση
άτομο επαφής

Henri Bohnet

Henri Bohnet bild

Διευθυντής της αντιπροσωπείας στην Ελλάδα

Henri-Giscard.Bohnet@kas.de +30 210 7247 126 +30 210 7247 153

γλώσσες: Deutsch English Русский Српски

Martha Kontodaimon

Martha Kontodaimon bild

Επιστημονική Συνεργάτης

Martha.Kontodaimon@kas.de +30 210 7247 126 +30 210 7247 153

γλώσσες: Deutsch English Ελληνικά

Eleftherios Petropoulos

Eleftherios  Petropoulos bild

Επιστημονικός Συνεργάτης

Eleftherios.Petropoulos@kas.de +30 210 7247 126 +30 210 7247 153

γλώσσες: Deutsch Ελληνικά English Français

Vasilis Karydas-Yfantis

Vasilis Karydas-Yfantis

Επιστημονικός Συνεργάτης

Vasilis.Karydas@kas.de +30 210 7247 126 +30 210 7247 153

γλώσσες: Deutsch Ελληνικά English

Olga Tsotsokou

Olga Tsotsokou bild

Project Assistant

Olga.Tsotsokou@kas.de +30 210 7247 126 +30 210 7247 153

γλώσσες: Deutsch Ελληνικά English

Kalliopi Tsamoura

Kalliopi Tsamoura bild

Διοικητικός Συνεργάτης

kalliopi.tsamoura@kas.de +30 210 7247 126 +30 210 7247 153

γλώσσες: Ελληνικά Deutsch English