адреса
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Офіс Фонду в Україні вул. Богомольця Академіка, 5 кв. 1 01024 Київ Україна
Проїзд

прибуття громадським транспортом

інструкції

Як до нас дістатися на громадському транспорті у Києві

 

Найближчі станції метро, що знаходяться поряд, це метро «Палац Спорту» та «Хрещатик». Звідти Вам доведеться пройти близько 15 хв. пішки.

 

Варіант А

Доїдьте на метро до станції „Палац Спорту“, вихід до вул. Еспланадна на бік торгового центру «Гуллівер», йдіть в напрямку вул. Басейна. На світлофорі перетинаєте бульвар Лесі Українки та переходите на бік до вул.Басейна, повертаєте праворуч і йдете до першого повороту наліво (орієнтир: Олександрівська (Жовтнева) лікарня, де Ви повертаєте наліво і підіймаєтесь вгору (10 хв.) вулицею Шовковична до першого перехрестя з вул.Богомольця. Одразу по лівій стороні ви знайдете будинок № 5 , офіс 1 .

 

Варіант Б

Доїдьте на метро до станції "Хрещатик", вихід до вул. Інститутська. Поверніть праворуч та йдіть до перетину з вул. Шовковична, поверніть праворуч та йдіть прямо до перехрестя з вул. Богомольця, повертаєте наліво і знаходите будинок № 5 , офіс 1.

контактна особа

Тім Б. Петерс

Tim B

Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Київ)

Tim.Peters@kas.de +380 44 4927443 (Київ)

мови: Deutsch English Русский

Тоні Міхель

Toni Michel

науковий співробітник / координатор проектів

toni.michel@kas.de +380 44 4927443

мови: Deutsch English Français Русский Українська

Kатерина Білоцерковець

Kateryna  Bilotserkovets bild

координатор проектів

kateryna.bilotserkovets@kas.de +380 44 492 7443 +380 44 4927443

мови: Українська Русский Deutsch English Polski

Наталія Гужва

Natalia Gushwa bild

координатор з фінансової діяльності

natalia.gushwa@kas.de +380 44 4963609 +380 44 4927443

мови: Українська Русский Deutsch English

Яків Карюк

Jakiw Karjuk bild

логістика

jakiw.karjuk@kas.de +380 44 4927443 +380 44 4927443

мови: Українська Русский Deutsch

Марина Мчедлешвілі

Maryna  Mchedleshvili bild

управлінська звітність

maryna.mchedleshvili@kas.de +380 44 4927443 +380 44 4927443

мови: Українська Русский Deutsch English

Євгенія Мержвинська

Jewgenija Mershwinska bild

cекретар та асистент Фонду

jewgenija.mershwinska@kas.de +380 44 4927443 +380 44 4927443

мови: Deutsch English Русский Українська

Василь Михайлишин

Vasyl Mykhailyshyn bild

координатор проектів та науковий співробітник

vasyl.mykhailyshyn@kas.de +380 57 7290270

мови: Українська Русский Deutsch English

Анна Портнова

Anna Portnova bild

координатор проектів

anna.portnova@kas.de +380 44 4927443 +380 44 4927443

мови: Українська Русский Deutsch English

Д-р Юрій Сильвестров

Dr

перекладач

juri.silvestrow@kas.de +380 44 4927443 +380 44 4927443

мови: Українська Русский Deutsch

адреса
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Офіс Фонду в Україні вул. Скрипника 14А 61057 Харків Україні
Проїзд

прибуття громадським транспортом

інструкції

Як до нас дістатися громадським транспортом у Харкoвi

 

Найближча до нас станція метро – це станція «Архітектора Бекетова» (Зелена лінія Харківського метрополітену). Звідси Вам доведеться пройти близько 5 хв. пішки.

 

Вийдіть із метро в напрямку вул. Пушкінської / вул. Жон Мироносиць. Пройдіть по майдану Архітекторів і за рестораном швидкого харчування поверніть праворуч на вул. М.Скрипника. Пройдіть 100 метрів і по ліву сторону вулиці ви побачите будинок № 14А. Орієнтир – Почесне Консульство Німеччини, флагштоки з прапорами України, Німеччини та ЄС.

 

Ми знаходимось на 4 поверсі, двері ліворуч від виходу з ліфта.

контактна особа

Brigitta Triebel

Brigitta Triebel kas

Керівниця Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Харків)

brigitta.triebel@kas.de +380 57 7290270

мови: Deutsch Slovenčina Čeština Hrvatski

Олексій Доронін

Oleksiy  Doronin bild

координатор проектів

oleksiy.doronin@kas.de +380 57 7290270

мови: Українська Русский Deutsch English

Василь Михайлишин

Vasyl Mykhailyshyn bild

координатор проектів та науковий співробітник

vasyl.mykhailyshyn@kas.de +380 57 7290270

мови: Українська Русский Deutsch English

Олена Рубан

Olena Ruban bild

координатор з фінансової діяльності

olena.ruban@kas.de +380 57 7290270

мови: Українська Русский Deutsch English

Юлія Забірник

Yuliya Zabirnyk bild

cекретар та асистент Фонду

yuliya.zabyrnyk@kas.de +380 57 7290270

мови: Українська Русский Deutsch English