Семінар
ausgebucht

Європейська інтеграція починається з молоді

Європейський табір. Зима 2020

З 10 по 15 січня в смт. Ізкі (Закарпатська обл.) відбудеться семінар-тренінг «Європейський табір» - довготривалий проект ГО «Конгрес національних громад України» за фінансової підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (м. Київ).

Деталі

Проект реалізується в рамках програми Східного партнерства МЗС Німеччини та має на меті навчання європейським цінностям підлітків віком 12-17 років з України, Грузії та Молдови.

Учасники проекту - підлітки з різних регіонів України, з них - безпосередньо з Донецької та Луганської областей. Значна частина учасників з внутрішньо переміщених сімей. З групою працюватиме команда професійно підготовлених та навчених тренерів. Матеріали подаватимуться в легкій ігровій та доступній для сприйняття формі, що спонукатиме до максимальної залученості у дискусію всіх учасників.

Кожен день табору присвячений окремій темі. Цього року у спектрі уваги будуть питання екології, медіаграмотність, історичні міфи, що таке Європа тощо.

програма

10/01 Відкриття Єврокемпу Зима 2020

11:40 Прибуття учасників (станція Воловець). Трансфер учасників до готелю «Еко курорт «Ізкі»

13:30 Обід

14.00 Поселення, вільна година, огляд лікаря

15:30 Знайомство у командах

17:00 Знайомство з програмою і правилами табору
17:40 Командне заняття
18:20 Вечеря

20:00 Урочисте відкриття «Єврокемпу Зима 2020»

Вітальне слово:

Йосиф Зісельс
Віце-президент  Конгресу національних громад України

Катерина Білоцерковець
Координаторка проектів, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні

Тетяна Мураткіна
Керівниця проєкту «Єврокемп зима 2020»

21:00 Вечірня культурна програма

21:30 Фідбек, рефлексія дня

 

11/01 День Європи

8:40    Руханка та презентація дня
9:00    Сніданок
10:00  Командне заняття

11:30  Тематичні заняття

«Музей громадянської активності», Назарова Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Європейський Союз: чого? кому? де?», Сасін Владислав, працівник Конгресу Національних громад України.

«Джон Сноу української економіки або як працює бюджет країни», Зіверт Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Фемінізм як соціальний рух», Білоцький Євген, працівник Конгресу Національних громад України.

13:00  Обід
14:00 Вільний час

15:00 Гуртки та воркшопи:
«Дебати останнього капіталіста», Зіверт Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Успішний старт», Кучеренко Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«English», Клименко Анна, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Політичні студії», Назарова Марія та Дворський Денис, працівники Конгресу Національних громад України.

«Філософія», Хома Всеволод, працівник Конгресу Національних громад України.

«Літературний», Світлий Руслан, працівник Конгресу Національних громад України.

«Гастрономія та політика», Сасін Владислав, працівник Конгресу Національних громад України.

«Перша домедична допомога», Хоменко Олена, Працівниця Конгресу Національних громад України.

«Психологія», Діденко Марина, Працівниця Конгресу Національних громад України.

16:00  Тематичні заняття.
17:30   Командне заняття
19:00  Вечеря
20:00  Вечірній захід
21:00 Вечірня культурна програма
22:30  Фідбек дня
 

12/01 День еко-медіаграмотності

8:40  Руханка та презентація дня
9:00  Сніданок
10:00 Командне заняття
11:30 Тематичні заняття

«Політичні еко-маніпуляції», Сасін Владислав, працівник Конгресу Національних громад України.

«Фактчекінг», Назарова Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Соцмережі – що? як? навіщо?», Кучеренко Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Еко – впливова реклама: + та - », Клименко Анна, працівниця Конгресу Національних громад України.

13:00  Обід
14:00 Вільний час

15:00 Гуртки та воркшопи:
«Дебати останнього капіталіста», Зіверт Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Успішний старт», Кучеренко Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«English», Клименко Анна, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Політичні студії», Назарова Марія та Дворський Денис, працівники Конгресу Національних громад України.

«Філософія», Хома Всеволод, працівник Конгресу Національних громад України.

«Літературний», Світлий Руслан, працівник Конгресу Національних громад України.

«Гастрономія та політика», Сасін Владислав, працівник Конгресу Національних громад України.

«Перша домедична допомога», Хоменко Олена, Працівниця Конгресу Національних громад України.

«Психологія», Діденко Марина, Працівниця Конгресу Національних громад України.

16:15 Освітні локації

17:45 Командне заняття

19:00 Вечеря
20:00 Вечірній захід
21:00  Вечірня культурна програма
22:30  Фідбек дня

13/01 День історичного міфу

8:40 Руханка та презентація дня
9:00  Сніданок
10:00 Командне заняття
11:30 Тематичні заняття

«Возз'єднання» з Москвою в 1654 р.», Мураткіна Тетяна та Кучеренко Марія, працівниці Конгресу Національних громад України.

«Москва - Третій Рим», Світлий Руслан, працівник Конгресу Національних громад України.

«Грецький проект Катерини II або ази кваліфікації міжнародної агресії», Зіверт Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Не ти живеш в імперії, а імперія в тобі», Назарова Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

13:00 Обід
14:00  Вільний час
15:00 Гуртки та воркшопи:
«Дебати останнього капіталіста», Зіверт Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Успішний старт», Кучеренко Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«English», Клименко Анна, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Політичні студії», Назарова Марія та Дворський Денис, працівники Конгресу Національних громад України.

«Філософія», Хома Всеволод, працівник Конгресу Національних громад України.

«Літературний», Світлий Руслан, працівник Конгресу Національних громад України.

«Гастрономія та політика», Сасін Владислав, працівник Конгресу Національних громад України.

«Перша домедична допомога», Хоменко Олена, Працівниця Конгресу Національних громад України.

«Психологія», Діденко Марина, Працівниця Конгресу Національних громад України.

16:00  Освітні локації
17:00  Командне заняття
19:00  Вечеря
20:00 Вечірній захід
21:00 Вечірня культурна програма
22:30 Фідбек дня
 

14/01 День демократії

8:40 Руханка та презентація дня
9:00 Сніданок
10:00 Командне заняття
11:00 Тематичні заняття

«Історія демократії», Хома Всеволод, працівник Конгресу Національних громад України.

«Роль громадянського суспільства у становленні демократичних принципів», Назарова Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.
«Дипломатія/фасилітація», Дворський Денис, працівник Конгресу Національних громад України.
«Функціонал органів державної влади», Діденко Марина, працівниця Конгресу Національних громад України.

13:00 Обід
14:00 Вільний час
15:00 Гуртки та воркшопи:
«Дебати останнього капіталіста», Зіверт Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Успішний старт», Кучеренко Марія, працівниця Конгресу Національних громад України.

«English», Клименко Анна, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Політичні студії», Назарова Марія та Дворський Денис, працівники Конгресу Національних громад України.

«Філософія», Хома Всеволод, працівник Конгресу Національних громад України.

«Літературний», Світлий Руслан, працівник Конгресу Національних громад України.

«Гастрономія та політика», Сасін Владислав, працівник Конгресу Національних громад України.

«Перша домедична допомога», Хоменко Олена, Працівниця Конгресу Національних громад України.

«Психологія», Діденко Марина, Працівниця Конгресу Національних громад України.

16:10 -18:10   Командне заняття
18:15-19:00   Тематичні воркшопи
«Політична реклама і кампанії», Хома Всеволод, працівник Конгресу Національних громад України.

«Критичне мислення на практиці», Клименко Анна, працівниця Конгресу Національних громад України.

«Гібридні війни», Дворський Денис, працівник Конгресу Національних громад України.

19:00  Вечеря
20:20 Вечірній захід
21:00 Вечірня культурна програма
22:30 Фідбек дня
 

15/01 Закриття Єврокемпу Зима 2020.

10:00 Сніданок
11:00 Командне заняття
12:30 Анкетування. Видача документів. Прибирання командних місць.
14:00 Обід
15:00 Пакування речей

16:30  Закриття Єврокемпу зима 2020. Презентація проєктів

18:00 Вечеря
20:00  Виїзд до вокзалу (станція Воловець).

Поділитися

додати до календаря

місце зустрічі

с. Ізкі, Закарпатська обл.

контакт

Тім Б. Петерс

Tim B

керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Київ/ Харків)

Tim.Peters@kas.de +380 44 4927443 (Київ) / +380 57 7290270 (Харків)
контакт

Kатерина Білоцерковець

Kateryna  Bilotserkovets bild

координатор проектів

kateryna.bilotserkovets@kas.de +380 44 492 7443 +380 44 4927443