Online-Seminar

Моє європейське місто

Літня міжнародна онлайн-школа

14-денний освітній проєкт для дітей та підлітків віком від 12 до 17 років з України та країн Східного партнерства організовує Конгрес національних громад України (КНГУ) за підтримки ФКА в Україні. Літня школа відбудеться у форматі онлайн з 5 по 20 липня 2020р.і охоплює широкий перелік тем навколо міського розвитку, ролі молоді як агентів змін, активної участі в житті суспільства та реалізації їхнього потенціалу.

Деталі

Розробники програми цього разу пропонують 7 тем, що охоплюють усі аспекти життя європейського міста, а саме:
  • у блоці «Право на місто» учасники дізнаються про розвиток міст та міського самоуправління;
  • блок «Урбасистема» - це про сталий розвиток та мапування міста;
  • «Легенда про місто» познайомить із сторітелінгом як інструментом комунікації про місто, занурить у світ міських історій та легенд;
  • «Архітектура для людей» розповість про історію та сучасність архітектури міста та покаже приклади ревіталізації міського простору;
  • «Місто тисячі культур» розкриє основні етапи розвитку міста через гастрономічну культуру
  • Тематичний блок «Людина в місті» розповість про відомих діячів різних сфер, яким вдалося змінити обличчя свого міста на краще;
  • «Диво-тур» це про розвиток локального туризму, створення квестів та віртуальних турів по вашому місту.

Школа передбачає 4-5 годин зайнятості на день.
У програмі щодня:

  • руханки під улюблені треки,
  • вебінари,
  • майстер-класи,
  • зустрічі з відомими істориками, урбаністами, мандрівниками і митцями,
  • тімбілдінги,
  • творчі завдання і виклики,
  • розробка проєктів,
  • нові знайомства та знання.

За найкращі три проекти команди отримають подарунки та можливість потрапити позачергово в наступні освітні проекти Конгресу національних громад України.

 

🌎Приглашаем к участию детей и подростков из Беларуси и Молдовы  P.S. Количество мест ограничено, скорее заполняй эту анкету P.S.S. Язык онлайн-встреч - русский

 

програма

05.07.2020, неділя

20:00 - 20:40
Відкриття літньої онлайн-школи "Моє європейське місто"

06-07.07.2020 Право на місто

Thema 1. Recht auf eine Stadt kngu.org

06.07.2020, понеділок

10:00          
Командна руханка онлайн

10:30          
Вебінар "Право на місто", Марія Зіверт (перша група команд) /
Майстер-клас "Створення публічного простору учнями школи №9 міста Краматорська", В'ячеслав Гипич (друга група команд)

11:10           Перерва

11:20          
Майстер-клас (перша група команд) /Вебінар (друга група команд)

12:00
Командне заняття (розбір вебінару та майстер-класу, фідбек, аналіз челленджів, обговорення основного     тематичного завдання)

12:40           Відкриття доступу до вікторини онлайн
13:10          Закриття прийому відповідей на вікторину онлайн

07.07.2020, вівторок

10:00       Командна руханка онлайн

10:30       Майстер-клас "Як зробити місто своїм", Анастасія Медко (перша група команд) / Тімбілдінг та виконання командних завдань (друга група команд)

11:10       Перерва

11:20       Тімбілдінг та виконання командних завдань (перша група команд) / Майстер-клас "Як зробити місто своїм"(друга група команд)

08-09.07.2020 Урбасистема

Thema 2. Urbasystem kngu.org

08.07.2020, середа

10:00          
Командна руханка онлайн

10:30          
Вебінар «Урбасистема», Марія Кучеренко (перша група команд) /
Майстер-клас «Мапуємо водні ресурси міста», Володимир Висоцький

11:10           Перерва

11:20          
Майстер-клас (перша група команд) /Вебінар (друга група команд)

12:00
Командне заняття (розбір вебінару та майстер-класу, фідбек, аналіз челленджів, обговорення основного     тематичного завдання)

12:40           Відкриття доступу до вікторини онлайн
13:10          Закриття прийому відповідей на вікторину онлайн

 

09.07.2020, четвер

10:00       Командна руханка онлайн

10:30       Тімбілдінг та виконання командних завдань

11:10       Перерва

11:20       Тімбілдінг та виконання командних завдань

10-11.07.2020 Легенда про місто

Thema 3. Sage über die Stadt kngu.org

10.07.2020, п'ятниця

10:00          
Командна руханка онлайн

10:30          
Вебінар вебінар «Легенда про місто», Володимир Висоцький (перша група команд) / Майстер-клас «Сторітелінг. Рівень 1» Володимир Половський (друга група команд)

11:10           Перерва

11:20          
Майстер-клас (перша група команд) /Вебінар (друга група команд)

12:00
Командне заняття (розбір вебінару та майстер-класу, фідбек, аналіз челленджів, обговорення основного     тематичного завдання)

12:40           Відкриття доступу до вікторини онлайн
13:10          Закриття прийому відповідей на вікторину онлайн

 

11.07.2020, субота

10:00       Командна руханка онлайн

10:30       Майстер-клас "Інструменти сторітелінгу", Володимир Половський (перша група команд) / 
                  Командне заняття (друга група команд)

11:10       Перерва

11:20       Командне заняття (перша група команд) /
                   Майстер-клас "Інструменти сторітелінгу", Володимир Половський (друга група команд)

12-13.07.2020 Архітектура для людей

Thema 4. Architektur für Menschen kngu.org

12.07.2020, неділя

10:00          
Командна руханка онлайн

10:30          
Вебінар «Архітектура для людей», Володимир Висоцький (перша група команд)
/ Майстер-клас «Листівка 3Д» «Аудит простору в онлайн режимі» Діана Гоголєва ARCHIKID(друга група команд)

11:10           Перерва

11:20          
Майстер-клас (перша група команд) /Вебінар (друга група команд)

12:00
Командне заняття (розбір вебінару та майстер-класу, фідбек, аналіз челленджів, обговорення основного     тематичного завдання)

12:40           Відкриття доступу до вікторини онлайн
13:10          Закриття прийому відповідей на вікторину онлайн

 

13.07.2020, понеділок

10:00       Командна руханка онлайн

10:30       Майстер-клас «Просторове планування», Яна Брик

11:10       Перерва

11:20       Майстер-клас «Просторове планування», Яна Брик

14-15.07.2020 Місто тисячі культур

Thema 5. Multikulturelle Stadt kngu.org

14.07.2020, вівторок

10:00          
Командна руханка онлайн

10:30          
Вебінар «Місто тисячі культур», Владислав Сасін (перша група команд) /
Майстер-клас «Меню мого міста», Людмила Макарова (друга група команд)

11:10           Перерва

11:20          
Майстер-клас (перша група команд) /Вебінар (друга група команд)

12:00
Командне заняття (розбір вебінару та майстер-класу, фідбек, аналіз челленджів, обговорення основного     тематичного завдання)

12:40           Відкриття доступу до вікторини онлайн
13:10          Закриття прийому відповідей на вікторину онлайн

 

15.07.2020, середа

10:00       Командна руханка онлайн

10:30       Майстер-клас «Як приготувати пташине молоко», Владислав Сасін

11:10       Перерва

11:20       Тімбілдінг та виконання командних завдань

16-17.07.2020 Людина в місті

Thema 6. Menschen in der Stadt kngu.org

16.07.2020, четвер

10:00          
Командна руханка онлайн

10:30          
Вебінар «Людино і місто», Тетяна Мураткіна (перша група команд)
/ Майстер-клас «Як правильно мріяти?», Марина Діденко (друга група команд)

11:10           Перерва

11:20          
Майстер-клас (перша група команд) /Вебінар (друга група команд)

12:00
Командне заняття (розбір вебінару та майстер-класу, фідбек, аналіз челленджів, обговорення основного     тематичного завдання)

12:40           Відкриття доступу до вікторини онлайн
13:10          Закриття прийому відповідей на вікторину онлайн

 

17.07.2020, четвер

10:00       Командна руханка онлайн

10:30       Тімбілдінг та виконання командних завдань

11:10       Перерва

11:20       Тімбілдінг та виконання командних завдань

18-19.07.2020 Диво-тур

Thema 7. Wundertour kngu.org

18.07.2020, субота

10:00          
Командна руханка онлайн

10:30          
Вебінар «Диво-тур», Руслан Нечипорук (перша група команд) /
Майстер-клас «Аудит простору в онлайн режимі», Вікторія Михайлова, Катерина Квятковська, Діана Гоголєва
ARCHIKID(друга група команд)

11:10           Перерва

11:20          
Майстер-клас (перша група команд) /Вебінар (друга група команд)

12:00
Командне заняття (розбір вебінару та майстер-класу, фідбек, аналіз челленджів, обговорення основного     тематичного завдання)

12:40           Відкриття доступу до вікторини онлайн
13:10          Закриття прийому відповідей на вікторину онлайн

 

19.07.2020, неділя

10:00       Командна руханка онлайн

10:30       Тімбілдінг та виконання командних завдань

11:10       Перерва

11:20       Тімбілдінг та виконання командних завдань

20.07.2020 Підведення підсумків. Нагородження переможців.

Logo Online-Sommerschule 2020 Meine europäische Stadt kngu.org

Поділитися

додати до календаря

місце зустрічі

онлайн

колонки

  • Тетяна Мураткіна
    • Володимир Висоцький
      • Марія Зіверт
        • Мері Кучеренко
          • Влад Сасін
            • Руслан Нечипорук
              • Марія Назарова
                • Володимир Половський
                  контакт

                  Kатерина Білоцерковець

                  Kateryna  Bilotserkovets bild

                  координатор проектів

                  kateryna.bilotserkovets@kas.de +380 44 492 7443 +380 44 4927443
                  Logo Online-Sommerschule 2020 Meine europäische Stadt kngu.org

                  партнер