Fundacja Konrada Adenauera w Polsce

Fundacja Konrada Adenauera w Polsce, ul. J. Dąbrowskiego 56, 02561 Warszawa, Polska

przyjazd transportem publicznym

instrukcje

Najłatwiej dojechać do nas metrem. Stacja, na której należy wysiąść to "Racławicka". Potem należy cofnąć się kilka kroków w kierunku centrum, skręcić z Al. Niepodległości w ul. Dąbrowskiego, minąć kilka domów i już zobaczą Państwo naszą siedzibę (patrz zdjęcie).

Samochodem też żaden kłopot, dojazd albo od Al. Niepodległości, albo od ul. Puławskiej.

Zapraszamy!

Dr. Angelika Klein

Dr

Dyrektor Fundacji Konrada Adenauera w Polsce

Angelika.Klein@kas.de +48 22 845-9330 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch English Français Română Español

Falk Altenberger

Falk Altenberger bild

współpraca z partnerami, projekty, dotacje, organizacja

Falk.Altenberger@kas.de +48 22 845-9333 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch Polski

Hanna Dmochowska

Hanna Dmochowska bild

public relations, kontakty z mediami, organizacja

Hanna.Dmochowska@kas.de +48 22 845-9335 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch Polski

Maria Gołębiowska

Maria Gołębiowska bild

finanse, stypendia

Maria.Golebiowska@kas.de +48 22 845-9338 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch Polski

Agnieszka Prokocka

Agnieszka Prokocka bild

sekretarka, asystentka

Agnieszka.Prokocka@kas.de +48 22 845 93 30 +48 22 848 54 37

Języki: Polski Deutsch English

Piotr Womela

Piotr Womela bild

koordynator projektów

Piotr.Womela@kas.de +48 22 845-9332 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch English Polski

Michael Quaas

Michael Quaas bild

koordynator projektów

michael.quaas@kas.de +48 22 845-9339 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch English Polski

Krzysztof Babulewicz

Krzysztof Babulewicz bild

obsługa techniczna

Krzysztof.Babulewicz@kas.de +48 22 845-9330 +48 22 848-5437

Języki: Polski