Warszawa

adres
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Biuro Fundacji w Polsce ul. J. Dabrowskiego 56 02-561 Warszawa Polska
jak do nas dojechać

przyjazd transportem publicznym

instrukcje

Najłatwiej dojechać do nas metrem. Stacja, na której należy wysiąść to "Racławicka". Potem należy cofnąć się kilka kroków w kierunku centrum, skręcić z Al. Niepodległości w ul. Dąbrowskiego, minąć kilka domów i już zobaczą Państwo naszą siedzibę.

Samochodem też żaden kłopot, dojazd albo od Al. Niepodległości, albo od ul. Puławskiej.

Zapraszamy!

nasz zespół

David Gregosz

David Gregosz bild

Dyrektor Biura Fundacji Konrada Adenauera w Polsce

David.Gregosz@kas.de +48 22 845-9330 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch English Español

Falk Altenberger

Falk Altenberger bild

współpraca z partnerami, projekty, dotacje, organizacja

Falk.Altenberger@kas.de +48 22 845-9333 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch Polski

Daniel Lemmen

Daniel Lemmen

koordynator projektów

daniel.lemmen@kas.de +48 22 8459339 +48 22 8485437

Języki: Deutsch English Polski

Piotr Womela

Piotr Womela bild

koordynator projektów

Piotr.Womela@kas.de +48 22 845-9332 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch English Polski

Hanna Dmochowska

Hanna Dmochowska bild

public relations, kontakty z mediami, organizacja

Hanna.Dmochowska@kas.de +48 22 845-9335 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch Polski

Maria Gołębiowska

Maria Gołębiowska bild

finanse, stypendia

Maria.Golebiowska@kas.de +48 22 845-9338 +48 22 848-5437

Języki: Deutsch Polski

Agnieszka Prokocka

Agnieszka Prokocka bild

sekretarka, asystentka

Agnieszka.Prokocka@kas.de +48 22 845 93 30 +48 22 848 54 37

Języki: Polski Deutsch English

Krzysztof Babulewicz

Krzysztof Babulewicz bild

obsługa techniczna

Krzysztof.Babulewicz@kas.de +48 22 845-9330 +48 22 848-5437

Języki: Polski