Chișinău

adresa
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Biroul Fundației din Republica Moldova Str. Alexandru cel Bun 98A MD-2005 Chișinău Moldova
Acces
persoane de contact

Katja Christina Plate

Katja Christina Plate

Director Reprezentanța din România și Republica Moldova

Katja.Plate@kas.de +37322855905 / +40754024988

limbi: Deutsch English Français ქართული Italiano Română

Natalia Corobca-Ianusevici

Natalia Corobca-Ianusevici bild

Coordonator de Program

natalia.corobca@kas.de +373 22 855 905 +373 22 855 905

limbi: Deutsch English Română Русский

Sanda Sandu

Sanda Sandu

Coordonator de Program

sanda.sandu@kas.de +373 22 855 905

limbi: English Română Русский

Ana Bargan

Ana Bargan

Coordonator financiar

ana.bargan@kas.de +373 22 855 905

limbi: English Română Русский

Ion Bulat

Ion Bulat

Office Manager

Ion.Bulat@kas.de +373 22 855 905 +373 22 855 905

limbi: Română Русский Deutsch

Snejana Serebrian

Coordonator de Program

Snejana.Serebrian@kas.de +373 22 855 905

limbi: Română English