Chișinău

adresa
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Biroul Fundației din Republica Moldova Str. Alexandru cel Bun 98A MD-2005 Chișinău Moldova
Acces
persoane de contact

Dr. Martin Sieg

Dr

DIRECTOR REPREZENTANȚA DIN ROMÂNIA ȘI REPUBLICA MOLDOVA

martin.sieg@kas.de +40 21 302 02 61

limbi: Deutsch English

Natalia Corobca-Ianusevici

Natalia Corobca-Ianusevici bild

Coordonator de Program

natalia.corobca@kas.de +373 22 855 905 +373 22 855 905

limbi: Deutsch English Română Русский

Silvia Roman-Severin

Silvia Roman-Severin bild

Coordonator de Program

silvia.roman@kas.de +373 22 855 905 +373 22 855 905

limbi: Deutsch English Română Русский

Sanda Sandu

Sanda Sandu

Coordonator de Program (Parteneriatul Estic)

sanda.sandu@kas.de +373 22 855 905

limbi: English Română Русский

Ana Bargan

Ana Bargan

Coordonator financiar

ana.bargan@kas.de +373 22 855 905

limbi: English Română Русский

Moraru Drăgălina

Moraru Dragalina

Office Manager

dragalina.moraru@kas.de +373 22 855 905

limbi: English Română Deutsch Русский