Anschrift
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. რეგიონული პროგრამა პოლიტიკური დიალოგი სამხრეთ კავკასია Tamar Chovelidze Street 4 0108 თბილისი საქართველო
Anfahrt

Anreise mit öffentlichen Verkehrsmitteln

Hinweise

Auf georgisch:
ჩვენს რეგიონულ ოფისს თბილისში იპოვით შემდეგნაირად:

  • ოფისი მდებარეობს მეტროსადგურ "რუსთაველთან" ახლოს
  • რუსთაველის მეტროდან გთხოვთ იაროთ ჩრდილო-დასავლეთით მერაბ კოსტავას ქუჩაზე, ია ეკალაძის ქუჩისკენ, მოუხვიეთ მარცხნივ ბელინსკის ქუჩაზე, განაგრძეთ მოძრაობა თამარ ჭოველიძის ქუჩაზე და პირველივე შესახვევში, მარცხნივ მდებარეობს ჩვენი ოფისი.
  • მდებარეობის გეგმა თბილისის რეგიონული ოფისი

 

ჩვენსბიუროს ერევანში იპოვით შემდეგ მისამართზე:

  • მეტროსადგურ "ერიტასარდაკანიდან" შემოუხვიეთ ისააკიანის ქუჩაზე და იარეთ პირდაპირ მაშტოტის ქუჩამდე. მარცხნივ მდებარეობს მაღაზია „აიფელი“, ქუჩის გადაღმა კი – ჩვენი ბიურო.
  • მატენადარანის მხრიდან, ჩვენს ოფისს ოპოვით ქუჩის მარცხენა მხარეს, მაღაზია „ტისოტის“ გვერდზე.
  • ოპერის მხრიდან თუ წამოხვალთ, უნდა იაროთ გზაჯვარედინ "მოკოვიან–მაშტოტამდე", შემდეგ უნდა გადაკვეთოთ მოსკოვის ქუჩა და იაროთმაღაზია "ჰუგო ბოსამდე". მოპირდაპირე მხარეს იპოვით ჩვენს ოფისს.
  • მდებარეობის გეგმა ერევნის ბიურო

Kontaktpersonen

შტეფან მალერიუსი

Stephan Malerius

რეგიონული პროგრამის „სამხრეთ კავკასიის პოლიტიკური დიალოგი“ ხელმძღვანელი

stephan.malerius@kas.de +995322459112
+995322459113

Sprachen: Deutsch English Русский Polski

მათიას ჰესპე

Matthias Hespe

რეგიონული პროგრამის „სამხრეთ კავკასიის პოლიტიკური დიალოგი“ მეცნიერ-თანამშრომელი

matthias.hespe@kas.de +995322459112
+995322459113

Sprachen: Deutsch English Русский

თამარ ახვლედიანი

Tamar Akhvlediani bild

ოფისის მენეჯერი

tamar.akhvlediani@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული Deutsch English Русский

გიორგი ბუტიკაშვილი

Giorgi Butikashvili (2020)

პროგრამის მენეჯერი / მეცნიერ-თანამშრომელი

giorgi.butikashvili@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული Deutsch English Русский

შორენა ღარიბაშვილი

Shorena Gharibashvili (2020)

უფროსი პროგრამის მენეჯერი

shorena.gharibashvili@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული English Deutsch Русский

ირინა ლაშხი

Irina Lashkhi (2020)

პროექტის მენეჯერი

irina.lashkhi@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული English Deutsch Русский

ეკატერინე ნარსია

Ekaterine Narsia (2020)

ფინანსური მენეჯერი

ekaterine.narsia@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული Русский Deutsch English

ეკატერინე გოგორიშვილი

Ekaterine Gogorishvili (2020)

ფინანსური მენეჯერი

ekaterine.gogorishvili@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული Deutsch English Русский

ნათია ცანავა

Natia Tsanava (2020)

ადმინისტრატორი ფინანსურ საკითხებში

natia.tsanava@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული Deutsch English Русский

გიორგი ჯიგილიანი

Giorgi Jigiliani (2020)

ტექნიკური ასისტენტი

giorgi.jigiliani@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული English Русский

გიორგი გორგაძე

Giorgi Gorgadze (2020)

ტექნიკური ასისტენტი

giorgi.gorgadze@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული Русский

სოფიო ჩიფჩიური

Sophio Chipchiuri (2020)

ტექნიკური ასისტენტი

sophio.chipchiuri@kas.de +995 32 2 459112
+995 32 2 459113

Sprachen: ქართული Русский English

Anschrift
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. რეგიონული პროგრამა პოლიტიკური დიალოგი სამხრეთ კავკასია ერევნის ბიურომაშტოტის ქ. 39/12, ბინა 37 0010 ერევანი სომხეთი
Anfahrt

Anreise mit öffentlichen Verkehrsmitteln

Hinweise

ჩვენს რეგიონულ ბიუროს თბილისში იპოვით შემდეგნაირად:

  • ბურო მდებარეობს მეტროსადგურ "ავლაბართან" ახლოს
  • შემოუხვიეთ ავლაბრის მეტროდან მარჯვნივ, ვლადიმერ მესხიშვილის ქუჩაზე. სამრეკლოს ქუჩის კვეთაზე,ხელმარცხნივ ქვემოთ, პრეზიდენტის რეზიდენციასთან ახლოს, არის ელენე ახვლედიანის აღმართი. მარცხენა მხარეს კი კონრად ადენაურის ფონდის ბიურო.
  • თავისუფლების მოედნის მხრიდან თუ მოდიხართ, ბარათაშვილის ხიდის გადაკვეთით მოხვდებით ბარათაშვილის ბაღთან, მის ხელმარჯვნივ კი ელენე ახვლედიანიას აღმართზე.
  • მდებარეობის გეგმა თბილისის რეგიონული ბიურო

ჩვენსბიუროს ერევანში იპოვით შემდეგ მისამართზე:

  • მეტროსადგურ "ერიტასარდაკანიდან" შემოუხვიეთ ისააკიანის ქუჩაზე და იარეთ პირდაპირ მაშტოტის ქუჩამდე. მარცხნივ მდებარეობს მაღაზია „აიფელი“, ქუჩის გადაღმა კი – ჩვენი ბიურო.
  • მატენადარანის მხრიდან, ჩვენს ოფისს ოპოვით ქუჩის მარცხენა მხარეს, მაღაზია „ტისოტის“ გვერდზე.
  • ოპერის მხრიდან თუ წამოხვალთ, უნდა იაროთ გზაჯვარედინ "მოკოვიან–მაშტოტამდე", შემდეგ უნდა გადაკვეთოთ მოსკოვის ქუჩა და იაროთმაღაზია "ჰუგო ბოსამდე". მოპირდაპირე მხარეს იპოვით ჩვენს ოფისს.
  • მდებარეობის გეგმა ერევნის ბიურო

Kontaktpersonen

შტეფან მალერიუსი

Stephan Malerius

რეგიონული პროგრამის „სამხრეთ კავკასიის პოლიტიკური დიალოგი“ ხელმძღვანელი

stephan.malerius@kas.de +995322459112
+995322459113

Sprachen: Deutsch English Русский Polski

მათიას ჰესპე

Matthias Hespe

რეგიონული პროგრამის „სამხრეთ კავკასიის პოლიტიკური დიალოგი“ მეცნიერ-თანამშრომელი

matthias.hespe@kas.de +995322459112
+995322459113

Sprachen: Deutsch English Русский

ლიანა მარუკიან

Liana Marukyan bild

პროგრამის მენეჯერი

liana.marukyan@kas.de +374 12545115

Sprachen: Հայերեն Русский Deutsch English

მარიამ არაკელიან

Mariam Arakelyan bild

პროგრამის ასისტენტი / ბუღალტერი

mariam.arakelyan@kas.de +374 12 54 51 15

Sprachen: Հայերեն Русский Deutsch English

ლილიტ არაკელიან

Lilit Arakelyan

პროგრამის ასისტენტი

lilit.arakelyan@kas.de +374 12 54 51 15

Sprachen: Հայերեն Русский Deutsch English

ნაირი მარტიროსიან

Nairi Martirosyan kas

ტექნიკური ასისტენტი

+374 12 54 51 15

Sprachen: Հայերեն Русский

ნუბარ ხუდოიან

Nubar Khudoyan kas

ტექნიკური ასისტენტი

+374 12 54 51 15

Sprachen: Հայերեն ქართული