Bucureşti

adresa
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Programul Statul de Drept Europa de Sud-Est Strada Franzelarilor 5, Sector 2 RO-020785 Bucureşti România
Acces

sosire cu transportul public

instrucțiuni

Mijloace de transport public în apropiere:

Troliebuz: 66 – stația Calea Moșilor/Bd. Carol I; 69, 70, 85, 90 – stația Calea Moșilor

Autobuz: 311

Tramvai: 21 – stația Calea Moșilor/Bd. Carol I

persoane de contact

Hartmut Rank

Hartmut Rank bild

Director al Programului Statul de Drept Europa de Sud-Est

hartmut.rank@kas.de +40 21 302 02 63 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Français Română Русский Українська

Andreea Ionescu

Andreea Ionescu

Asistent de program

andreea.ionescu@kas.de +40 21 302 02 63 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Română

Dr. Mahir Muharemović

Mahir Muharemovic

Referent științific/Coordonator de proiecte

mahir.muharemovic@kas.de +40 21 302 02 63 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Bosanski

Ioana Petra

Ioana Petra bild

Coordonator financiar

ioana.petra@kas.de +40 21 302 02 63 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Română

Doru Toma

Doru Toma bild

Coordonator de proiect

doru.toma@kas.de +40 21 302 02 63 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch Français English Română

Stanislav Splavnic

Stanislav Splavnic

Referent științific/Coordonator de proiecte

stanislav.splavnic@kas.de +40 21 302 02 63 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Română Русский