адреса
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Канцеларија фондације Србија / Црна Гора Македонска 2 11000 Београд Србија
приступ
контакт особа

Norbert Beckmann-Dierkes

Norbert Beckmann-Dierkes bild

DIREKTOR PREDSTAVNIŠTVA FONDACIJE KONRAD ADENAUER ZA SRBIJU, CRNU GORU; v.d. DIREKTOR PREDSTAVNIŠTVA FONDACIJE KONRAD ADENAUER ZA GRČKU

Norbert.Beckmann@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch English

Gordana Pilipović

Gordana Pilipović bild

KOORDINATORKA PROJEKATA

Gordana.Pilipovic@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски English

Aleksandra Popović

Aleksandra Popović bild

KOORDINATORKA PROJEKATA

Aleksandra.Popovic@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски Русский English

Jelena Rudić

Jelena Rudić bild

KANCELARIJSKA I FINANSIJSKA ADMINISTRACIJA

Jelena.Rudic@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски English

Katarina Pešić

Katarina Pešić bild

KOORDINATORKA PROJEKATA

Katarina.Pesic@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски

Saša Hadžiahmetović

Saša Hadžiahmetović bild

KOORDINATOR PROJEKATA

Sasa.Hadziahmetovic@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски English

Bojan Dubovac

Bojan Dubovac bild

TEHNIČKI ASISTENT

bojan.dubovac@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски English

Marta Popović

Marta Popović

Sekretarica, asistent u administraciji

marta.popovic@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Српски Deutsch English

адреса
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Канцеларија фондације Србија / Црна Гора Московска 19 81000 Подгорица Црна Гора
приступ
контакт особа

Norbert Beckmann-Dierkes

Norbert Beckmann-Dierkes bild

DIREKTOR PREDSTAVNIŠTVA FONDACIJE KONRAD ADENAUER ZA SRBIJU, CRNU GORU; v.d. DIREKTOR PREDSTAVNIŠTVA FONDACIJE KONRAD ADENAUER ZA GRČKU

Norbert.Beckmann@kas.de +381 11 4024-163 +381 11 4024-163

језици: Deutsch English

Sanija Šljivančanin

Sanija Šljivančanin bild

KOORDINATORKA PROJEKATA U CRNOJ GORI

Sanija.Sljivancanin@kas.de +382 20 246215 +382 20 246 215

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски English

Luka Marić

Luka  Marić bild

KOORDINATOR PROJEKATA U CRNOJ GORI

lukamaric.cg@gmail.com +382 68 888 601 +382 20 246 215

језици: Deutsch Bosanski Hrvatski Српски English