Praha

Matthias Barner

Matthias  Barner bild

Ředitel zastoupení v České republice a Slovenské republice

Matthias.Barner@kas.de +420 222 320-190 +420 222 320-198

Jazyky: Deutsch English Italiano

Alena Resl

Alena  Resl bild

Vědecká pracovnice

alena.resl@kas.de +420 222 320-190 +420 222 320-198

Jazyky: Čeština Deutsch English Français

Marcel Ladka

Marcel Ladka bild

Projektový manažer / Vědecký pracovník

marcel.ladka@kas.de +420 222 320-190 +420 222 320-198

Jazyky: Čeština Deutsch English

Lenka Režová

Lenka Ryjackova

Projektová manažerka / Vědecká pracovnice

lenka.rezova@kas.de

Jazyky: Deutsch English Čeština

Luboš Jiráský

Luboš Jiráský bild

Projektový asistent

Lubos.Jirasky@kas.de +420 222 320-190 +420 222 310-198

Jazyky: Čeština Deutsch

Ing. Jindřich Michl

Ing

Finanční referent

Jindrich.Michl@kas.de +420 222 320-190 +420 222 320-198

Jazyky: Čeština Deutsch

Zuzana Srbená

Zuzana Srbená bild

Asistentka

Info.Prag@kas.de +420 2 22 320-190 +420 2 22 320-198

Jazyky: Čeština Deutsch