Praha

adresa
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Kancelář nadace v České republice Jugoslávská 620/29 120 00 Praha 2 České republice
přístup
kontaktní osoba

Tomislav Delinić

Tomislav Delinic bild

Ředitel zastoupení v České republice a Slovenské republice

tomislav.delinic@kas.de +49 30 26996-3435 +49 30 26996-53435

Jazyky: Deutsch English Čeština Hrvatski Slovenčina

Alena Resl

Alena  Resl bild

Vědecká pracovnice

alena.resl@kas.de +420 222 320-190

Jazyky: Čeština Deutsch English Français

Marcel Ladka

Marcel Ladka bild

Projektový manažer / Vědecký pracovník

marcel.ladka@kas.de +420 222 320-190

Jazyky: Čeština Deutsch English

Lenka Režová

Lenka Ryjackova

Projektová manažerka / Vědecká pracovnice

lenka.rezova@kas.de

Jazyky: Deutsch English Čeština

Luboš Jiráský

Luboš Jiráský bild

Projektový asistent

Lubos.Jirasky@kas.de +420 222 320-190

Jazyky: Čeština Deutsch

Ing. Jindřich Michl

Ing

Finanční referent

Jindrich.Michl@kas.de +420 222 320-190

Jazyky: Čeština Deutsch

Zuzana Srbená

Zuzana Srbená bild

Asistentka

Info.Prag@kas.de +420 2 22 320-190

Jazyky: Čeština Deutsch