Bucureşti

adresa
Konrad-Adenauer-Stiftung e. V. Biroul Fundației România Strada Franzelarilor 5, Sector 2 RO-020785 Bucureşti România
Acces

sosire cu transportul public

instrucțiuni

So erreichen Sie uns:

KAS-Bukarest liegt im Zentrum, in der Nähe des "Foisorul de Foc".

persoane de contact

Dr. Martin Sieg

Dr

DIRECTOR REPREZENTANȚA DIN ROMÂNIA ȘI REPUBLICA MOLDOVA

martin.sieg@kas.de +40 21 302 02 61

limbi: Deutsch English

Ilinca Iordache

Ilinca Iordache bild

Coordonator de program

Ilinca.Iordache@kas.de +40 21 302 02 61 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Français

Andrei Avram

Andrei Avram bild

Coordonator de program

andrei.avram@kas.de +40 21 302 02 61 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Français Русский

Stere Stamule

Stere  Stamule bild

Coordonator de program

stere.stamule@kas.de +40 21 302 02 61 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English

Cătălina Daniela Bodros

Cătălina Daniela Bodros bild

Office Manager

daniela.bodros@kas.de +4021 3020261 +4021 3233127

limbi: Deutsch English Français

Roxana Negrea

Roxana Negrea bild

Coordonator financiar

roxana.negrea@kas.de +40 21 302 02 61 +40 21 323 31 27

limbi: Deutsch English Italiano